W sobotę 28.09 odbył się drugi sparing młodzików (double header). W obydwu meczach górą okazała się bardziej doświadczona drużyna prowadzona przez trenera Jakuba. Wyniki spotkań to 8:2 i 10:2. W pierwszym meczu narzuty były z maszyny, w drugim zaś narzuty oddawali trenerzy (Coach pitch).

Pomimo niekorzystnych wyników, zawodniczki i zawodnicy z nowych sekcji na Zakrzowie poczynili duże postępy i na pewno w kolejnych meczach zaskoczą nie jednego przeciwnika 😊

Ale to nie wynik był najważniejszy. Świetna atmosfera, liczne grono kibicujących rodziców i sportowy duch rywalizacji to najpiękniejsze podsumowanie minionego weekendu.
Pragniemy przypomnieć, że cały nasz piękny baseballowy obiekt na Zakrzowie wybudowany jest siłą wolontariuszy w ramach budżetu obywatelskiego. Gdyby nie Wasze i nasze zaangażowanie nie moglibyśmy tam nic robić, a dzieci pewnie zostałyby w domu.

Niestety nasza inwestycja na Zakrzowie jest nie skończona. Pomimo próśb i wniosków w stronę miasta nie dostaliśmy do tego momentu gwarancji dofinansowania tej inwestycji. Dlatego prosimy was o oddanie głosu na promowane przez nas projekty w tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego:
Projekt osiedlowy nr: 99
Projekt ponadosiedlowy nr 132

Link do głosowania:
https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatels…/glosowanie-wbo-2019