Wczoraj został rozegrany pierwszy historyczny mecz dwóch wrocławskich drużyn na naszym nowym boisku. Nowy zespół Barons Wrocław trenera Jarona Dorchineza, który powstał na Zakrzowie podejmował jedyny dotychczas zespół młodzików naszej drużyny. Wynik pojedynku 11:5 dla bardziej doświadczonych Wrocławian. Na filmie został uwieczniony pierwszy narzut.

Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej zmianie młodzicy z Zakrzowa wyszli na prowadzenie 2:1. W kolejnych zmianach walka była bardzo zacięta. Punkty po obu stronach. W szóstej zmianie wynik wynosił 6:5 dla starszej drużyny Barons Wrocław. Na początku siódmej zmiany swoje armaty odpaliły zawodniczki oraz zawodnicy trenera Łukasza Tura i podwyższyli prowadzenie do 11:5, które już utrzymali do ostatniej zamiany.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom woli walki. Równie ważne jest zdobyte doświadczenie oraz duża dawka dobrej zabawy.

Dziękujemy wszystkim trenerom i rodzicom za obecność, zaangażowanie i dopingowanie swoich pociech. Stworzyliśmy razem fajny klimat, za który bardzo wszystkim dziękujemy.

Już wkrótce będziemy rozgrywać kolejne mecze.