Nareszcie! Od przyszłego tygodnia wracamy do treningów baseballowych!!!
Powrót do zajęć umożliwiła nam decyzja Ministerstwa oraz rozporządzenie jednostki miejskiej zarządzającej naszymi obiektami – MCS.

Bardzo cieszymy się z tej możliwości, gdyż uważamy, że zarówno ruch jak i możliwość interakcji społecznej podczas długiego czasu izolacji to to czego wszyscy potrzebujemy – mowa tu o młodych zawodnikach i zawodniczkach, ale także rodzicach i naszym Klubie. Ruch to zdrowie. Sport i aktywność fizyczna zwiększa odporność a możliwość wchodzenia w interakcję z rówieśnikami to również sposób na lepsze myślenie i lepszy nastrój.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM. Wiele rzeczy ulegnie zmianie podczas naszych zajęć. Dostosujemy ich formę, organizację, wszystkie interakcje z zawodniczkami i zawodnikami tak aby sprawić aby były one jak najbezpieczniejsze.

Aby wszystko dobrze funkcjonowało będziemy musieli w zdyscyplinowany sposób przestrzegać zaleceń przygotowanych przez Miasto i MCS.

Ze strony kadry trenerskiej i klubu będziemy dążyć do jak najbezpieczniejszego przeprowadzania zajęć, spełnienia wytyczonych przez miasto wymagań oraz pilnowania i egzekwowania wysoko postawionych przez nas dodatkowych procedur bezpieczeństwa. Bardzo ważna w tym momencie będzie również współpraca z rodzicami, gdyż każda ze stron w tej sytuacji będzie musiała zachować odpowiednie zasady.

Poniżej przesyłamy link do zasad i reguł jakie będą panowały przy korzystaniu z naszych boisk podczas zajęć na Zakrzowie.

https://mcs.wroc.pl/images/AKTUALNOSCI/pliki/1-procedura.doc
https://mcs.wroc.pl/images/AKTUALNOSCI/pliki/2-zasady.doc
https://mcs.wroc.pl/images/AKTUALNOSCI/pliki/4-oswiadczenierodzica.doc
https://mcs.wroc.pl/aktualnosci/aktualno%C5%9Bci/otwarcie-obiekt%C3%B3w.html

Oczywiście wszyscy liczymy na to że wirusa w Polsce uda się szybko pokonać i wrócimy do normalności również w ramach naszych zajęć.