LITTLE LEAGUE BASEBALL Europe and Africa Regional Tournament – kwalifikacje

================

Czwartek (12.07.2018):
10:45 Polska – Chorwacja
17:00 Polska – Białoruś

W pierwszym Naszym meczu w ramach turnieju Little League 2018 ulegliśmy zespołowi z Chorwacji w stosunku 20:0 i Białorusi 18:0.

Na górce miotacza zagrali Maciek Kołosionek, Piotr Płudowski oraz Jagoda Gutowska. W polu zagrali Kacper Patryk WaśkoBartek UśniackiMilosz LewandowskiMaksymilian DereńWiktor Radziejowski, Gabriel Bokacz , Gosia Myśliwiecka, Wojtek Skolasiński i Maciej Kozdrowski..

Walczymy dalej, przed nami kolejne mecze. Jutro starcie z Węgrami

================

Piątek (13.07.2018):
13:00 Węgry – Polska

Wczorajsza nauka nie poszła w las ?

Dziś podejmowaliśmy ekipę z Węgier ?? Na górce miotacza znakomicie spisywał się Kacper Patryk Waśko i do 3 zmiany prowadziliśmy 3:2

Potem do głosu doszła doświadczona ekipa z Węgier i cały mecz zakończyliśmy wynikiem 13:3

Nie poddajemy się ? Jutro kolejne starcie z ekipą z Austrii ??

================

Sobota (14.07.2018):
13:00 Austria – Polska

Dzisiejszy dzień przyniósł kolejne obiegi, a także pokazał że Nasza Drużyna potrafi walczyć do końca ?

Na górce miotacza całe mecz zagrał Bartek Uśniacki, który rozegrał rewelacyjne spotkanie. Ciężko było jednak powstrzymać dobrze grających w ataku Austriaków ??

Mimo niekorzystnego wyniku młodzi Baroni pokazali ducha walki i w ostatniej zmianie zaliczyli udane odbicia dokładając kolejne 3 obiegi do końcowego wyniku.

Jutro walczymy z ekipą Szwajcarii ??️ o pierwsze turniejowe zwycięstwo!

================

Niedziela (15.07.2018):
13:00 Polska – Szwajcaria

To było fantastyczne zakończenie całego Turnieju! Kwintesencja sportu … emocje do ostatniego out`u, hity, pięknie złapane piłki i niebywała ofiarność Naszych zawodników! Po przespanym początku i wyniku 0:6 w 6 zmianie doprowadzamy do wyrównania! Jednak ostatnia zmiana w ataku Szwajcarów ??️ przynosi im zwycięski punkt ?

Na górce miotacza 90 narzutów oddał trzymający wynik Kacper Patryk Waśko, a następnie zastąpili go Jagoda Gutowska i Maciek Kołosionek

Wracamy do Wrocławia po wielkiej lekcji Baseballu. Zdobyte doświadczenie motywuje Nas do wytężonych treningów i jeszcze lepszej gry.

Mała Liga – wracamy tu za rok ?