Przedstawiamy tabelę na drugą część sezonu.
Obecnie nasza drużyna jest mocno w rozjazdach, gdyż wielu zawodników występuje w tym okresie w młodzieżowej i dorosłej reprezentacji Polski oraz bierze udział w różnego rodzaju, zgrupowaniach, turniejach towarzyskich oraz mistrzostwach Europy.

Najbliższy mecz drugiej części sezonu odbędzie się we Wrocławiu 18.07 gdzie rozegramy Wrocławski All Star Game (Outlanders vs KSB Wrocław).

Tydzień później do Wrocławia na cały weekend zjadą się cztery bardzo silne zespoły baseballowe KS Silesia RybnikCentaury Warszawa i UKS Dęby Osielsko), które staną do walki o Puchar Polski. Poza samymi meczami, zostaną rozegrane zawody HomeRun Derby. Dla kibiców będą przewidziane wyjątkowe atrakcje, jak odbijanie z maszyny do narzutu piłek, pomiar prędkości narzutów czy nowo oddana Gra Planszowa na małym boisku. To impreza sezonu i pierwszy tak duży i prestiżowy turniej rozgrywany we Wrocławiu.

Kolejne pojedynki Wrocławian, to półfinał Play Off Polskiej Ekstraligi Baseballu, gdzie zagramy przeciwko liderowi tabeli po rundzie zasadniczej StalKutno. Mecze gra się do trzech zwycięstw. W drugiej fazie play off zmierzymy się z przeciwnikiem z pary Silesia/Dęby.
Zapraszamy na wszystkie mecze domowe oraz do kibicowania Baronom!