W ubiegłą sobotę drużyna Barons Wrocław zakończyła ostatecznie sezon 2018 meczem w ramach rozgrywek 1. Ligi swoją „drugą” ekipą.
Barons 2 zwyciężyli na wyjeździe z Yankees Działdowo, które już wcześniej zapewniło sobie awans z pierwszego miejsca w tabeli. Pojedynek był niesamowicie ofensywny, o czym świadczy wynik 28:13 dla drużyny gości.

Sezon 2018 był bardzo ciekawy w wykonaniu zespołu z Wrocławia. Większość zawodników zdobywała swoje pierwsze doświadczenia boiskowe i widać było jak z meczu na mecz to doświadczenie procentuje. Pierwsze mecze u siebie przegraliśmy z drużynami z Działdowa i Katowic, następnie podwójnie wygraliśmy z TSB Demony Miejska Górka (u siebie i na wyjeździe), aby na koniec zrewanżować się na wyjeździe Rawa Katowice i dwukrotnie wyjechać do Działdowa; pierwszy mecz w opadach deszczu był niesamowicie zacięty i zakończył się w 5-tej zmianie wygraną gospodarzy, ale ostatni mecz padł naszym łupem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon 1. Ligi a także na pierwszą edycję Bałtyckiej Ligi Baseballu, która od sezonu 2019 zagości również we Wrocławiu!