W naszym klubie powstała właśnie nowa drużyna młodzików prowadzona przez zespół trenerski Jaron Dorchinez i Kamil Stanek wspierany przez pozostałych trenerów Barons. W szeregach naszych dzielnych młodych zawodników znajdują się dziewczynki i chłopcy z Zakrzowa, Psiego Pola i okolic w wieku 7-11 lat. Są też młodsi i starsi, gdyż dla każdego chętnego znajdzie się miejsce w naszym Klubie.

Najmłodszy na wczorajszym treningu 5,5 letni Mateusz odbił swojego pierwszego hita, a trochę starsza Zosia wybiła daleką piłkę na zapole dużego boiska!

Łączy nas dobra zabawa, baseball i team spirit!⚾️🤩✌️☀️

Jeżeli jeszcze nie zapisaliście swoich pociech na zajęcia, to nic straconego, wystarczy przyjść na trening. Jak na prawdziwych sportowców przystało, trenujemy przez całe wakacje, w każdy poniedziałek o 17:30, oczywiście na boiskach baseballowych na Zakrzowie.

Do zobaczenia i trzymajcie kciuki za naszych małych sportowców.